Contact


 Of u nu interesse heeft in de inzet van een tijdelijke medewerker, de invulling van een vaste vacature,  het opleiden van een of meerdere collega’s, het uitvoeren van een scan of een keer wil sparren over de ontwikkeling van uw afdeling, het salesteam van Quoratio helpt u graag verder. Voor een adviesgesprek kunt u contact opnemen met uw accountmanager.

Salesteam Quoratio

Rob van der Werff

Salesmanager Zorgadministratie

M: rvanderwerff@quoratio.nl
T: 06-50407520

Steven Mogendorff

Salesmanager Salarisadministratie

M: smogendorff@quoratio.nl
T: 06-11923437

Dennis Kleijn

Directeur Marketing & Sales

M: dkleijn@quoratio.nl
T: 06-29514392

Jeroen Kwint

Accountmanager Overheid & Non Profit

M: jkwint@quoratio.nl
T: 06-17298755

Els Baselmans

Accountmanager Zorg & Onderwijs

M: ebaselmans@quoratio.nl
T: 06-11745788

Vincent Bouwens

Accountmanager Accountancy & Zakelijke dienstverlening

M: vbouwens@quoratio.nl
T: 06-11745433

Koen van Dorland

Accountmanager Zorgadministratie (Care)

M: kvandorland@quoratio.nl
T: 06-22720521

Nicole van Lierop

Accountmanager Zorgadministratie (Cure)

M: nvanlierop@quoratio.nl
T: 06-10204231

Pim Deijns

Accountmanager Zorg & Onderwijs

M: pdeijns@quoratio.nl
T: 06-27885029

Stijn Huizinga

Accountmanager Accountancy & Zakelijke dienstverlening

M: shuizinga@quoratio.nl
T: 06-27885030

Timo Spijkers

Accountmanager Zorgadministratie

M: tspijkers@quoratio.nl
T: 06-10560637

Contactgegevens Quoratio

Regulierenring 14
3981 LB, Bunnik
030 - 604 76 99
info@quoratio.nl

Route via 9292.nl